מועדוני הלקוחות בחדרי הכושר

חדרי כושר מהווים חלק משגרת היום יום והבריאות של רבים מאתנו

חדר הכושר הוא מרחב חשוב ביותר בעולם המודרני בו אנו חיים. בעולם צפוף, עירוני ועמוס, חדר הכושר מאפשר לנו לשמור על אורח חיים ספורטיבי ובריא גם בלב העיר וגם בתקופות העמוסות והלחוצות ביותר – כשאנחנו מקדישים זמן מוגבל בכל יום פשוט בכדי להתאמן וליהנות מהפעילות הגופנית. חדר הכושר הופך יותר ויותר למועדון בריאות וספורט, כאשר המתחמים גדלים והופכים מקצועיים ואיכותיים יותר, וכוללים אפשרויות שלא כללו בעבר, כגון תזונאיות צמודות, יועצים במגוון תחומים, בריכת כושר ועוד. עוד אפשרות שכדאי להכיר היא של מועדון לקוחות כחלק מהחברות בחדר הכושר – וכעת נכיר את האפשרויות בתחום.

האם ישנם מועדוני לקוחות בחדרי כושר? מהן האפשרויות בתחום זה כיום?

  • לקוחות חדר הכושר – המודל הראשון בו קיים מועדון לקוחות עבור לקוחות חדר הכושר, הוא למעשה כזה בו עצם החברות בחדר הכושר מעניקה לנו הטבות שונות בדומה למועדוני לקוחות צרכניים חיצוניים. כך, חברות בחדר הכושר מעניקה לנו הנחות ברכישה של אבקות חלבון וחומרים דומים, ואולי אפילו ברכישה של מכשירי ואמצעי כושר ביתיים כמו רצועות TRX או מכשירים ביתיים. ההטבות האלה הן דומות מאוד להטבות של מועדוני לקוחות מחוץ לחדר הכושר, וכדאי לבדוק מה הן ההטבות שחדר הכושר אליו אתם רוצים להירשם או רשומים מעניק לכם.
  • מועדונים מאוחדים – כיום, ישנו מודל שהולך ותופס תאוצה, של מועדון לקוחות שמאגד בתוכו מגוון רחב של חדרי כושר. כך, אנחנו משתייכים למעשה למועדון חיצוני שלו אנחנו משלמים דמי חבר שנתיים או חודשיים, ובתמורה לכך אנחנו מקבלים גישה לכל חדרי הכושר שעובדים עם אותו המועדון – כך שאנחנו יכולים לגשת לחדר הכושר הקרוב והנוח גם כשאנחנו בבית וגם בעבודה, בחופשה או בכל מצב אחר בו אנחנו מוצאים חדר כושר הקרוב ונוח לנו.

חדר הכושר שלכם צריך להעניק לכם חוויה צרכנית שלמה ומקיפה מכל בחינה

אנחנו חיים בעידן מועדוני הלקוחות, וגם חדר הכושר שלכם צריך להעניק לכם הזדמנויות איכותיות בהקשר זה. כך, חברות בחדר הכושר יכולה להיות מועדון לקוחות לכל דבר ועניין מבחינה צרכנית עבור מגוון דברים שנחוצים לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Skip to content